Счетоводителят 2

Бартер (2016)

Жанр
Драма
Атанас Киряков ни представя действителния разказва за един рибарски град, кой е унищожен от мутрите, за да развия собствен бизнес на негово място.
Това е български филм, който е направен от Атанас Киряков, вземайки участие едновременно като актьор, режисьора и сценарист. Филма се явява продължение на Омагьосан от морето, който е от 2010. Историята разказва за един рибар и проблемите с които се среща неговия труден живот. Всъщност той е много подобен на живота на всеки един българин. Въпреки, че филма е по действителен случай, всеки един режисьор трябва да направи малки отклонения, за да представи картната в достатъчно добра светлина, за да се възприеме с удоволствие от зрителите.
В един малък град, в който хората си изкарват прехваната главно с рибарство, идва трагичния момент за всички тях, когато мутри решават да построят хотел, в замяна на който градът трябва да се унищожи. Но по-важното е какъв е бартера и с кого?
Трейлър на Бартер (2016)
943
Абонирай се за YouTube канала ни

Детайли

Актьори
Татяна Лолова, Филип Аврамов, Михаил Мутафов
Режисьор
Атанас Киряков
Сценаристи
Атанас Киряков, Юрий Дачев
Снимки
Варна
Година
2016
Премиера в България
Държава